Değerli Müşterimiz,

Akıllı kilidin kapınıza kurulumu öncesinde, teknik ekibimiz tarafından kapı üzerinde geri dönüşümü olmayan değişiklikler yapılması gerektiğini size bildirmek isteriz. Bu değişiklikler arasında delik açma veya kapıda onarımlar bulunabilir. Bu değişikliklerin, akıllı kilidin uygun bir şekilde kurulması ve çalışması için gerekli olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Bu mesajdaki kuralları ve bilgileri kabul ederseniz şartları onaylamış olursunuz. Herhangi bir endişeniz veya sorunuz varsa,lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Memnuniyetiniz ve anlayışınız bizim için çok önemlidir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yedek Parça Siparişi

Bu hizmet, garanti kapsamında olan tüm ürünler için geçerlidir. Bu süre zarfında ve garanti şartlarını sağladığınız takdirde, müşterilerimiz istedikleri parçayı ücretsiz olarak temin edebilirler. Aksi durumda parça maliyeti müşteriye ait olacaktır. Garanti kapsamı dışında bir parçaya ihtiyaç duyulması durumunda, talebin incelenmesinin ardından parça temin maliyeti müşteriye bildirilir. Müşterinin onayı ve ödemesi sonrasında talep edilen parça müşteriye gönderilecektir.

Garanti Süresi Uzatma

Bu hizmet, EmaksPrime markasına ait tüm ürünler için sunulmaktadır. Garanti süresi sona eren tüm akıllı ürün sahipleri bu hizmeti talep edebilirler.
Lütfen ürünün detaylı ve eksiksiz bilgilerini giriniz.
Talep incelendikten sonra, uzatma ücreti müşteriye bildirilecek ve müşterinin onayı ve ödemesi sonrasında ürünün garanti süresi 1 yıl daha uzatılacaktır.