Blog

Philips akıllı kapı kilitlerinin harika işlevleri nelerdir?

Uzun bir süredir, Philips akıllı kapı kilidi inovasyon, araştırma ve geliştirmeye önem veriyor. Kapsamlı ürün sistemleri ve çeşitli tasarımlara sahip olan Philips akıllı kilit, müşterinin kapı kilidindeki çeşitli taleplerini her açıdan karşılar. Bu makale, Philips akıllı kapı kilitlerinin çeşitli işlevlerini size gösterecek

Akıllı Kilit

Çoklu kilidi açma yöntemleri Kapı kilidi

Evin içi ile dışı arasındaki ilk yoğun çizgi olarak bazen bize bazı zorluklar getirir. Örneğin, bebekleri olan ebeveynler bebeklerini tutarken kapıyı açmak için ellerini serbest bırakamazlar. Yaşlılar genellikle dışarı çıkarken anahtarlarını almayı unuturlar. Akıllı bir kilit sahibi olmak, sizi bu tür utanç verici durumlardan kurtarabilir.

Çeşitli kilidi açma yöntemlerine sahip olan Philips akıllı kapı kilidi, anahtarla ilgili sorunlardan kurtulmanıza olanak tanır.

Parmak izi ile kilidi açma. Yarı iletken bir parmak izi sensörü kullanır ve dokunma ile kapıyı açar.

PIN kodu ile kilidi açma. Gizli PIN koduna izin verir, bu da PIN kodunun gözetlenmesini önleyebilir.

Anahtar etiketi ile kilidi açma. Yüksek düzeyde sahtecilik önleme yeteneğine sahip bir CPU kullanır, hızlı tanıma hızına sahiptir ve kopyalanması ve kırılması zor olan bir özellik sunar.

Mekanik anahtar ile kilidi açma. 270 dakikadan fazla kilit açma süresini önleyen gizli bir C sınıfı kilit silindiri kullanır ve hırsızlık karşıtı yetenekleri güçlendirir.

Uygulama üzerinden kilidi açma. Kilit, uygulamadaki Bluetooth bağlantısıyla bağlandığında ve kısa mesafede kilidi açtığında kapıyı açabilirsiniz.

Geçici PIN kodu ile kilidi açma. Dışarıdayken ziyaretçilerle geçici PIN kodlarını uzaktan paylaşmanıza olanak tanır.

Ayrıca, Philips akıllı kilit DDL702-8HW, çift kameralı ve iki gözlü tanıma teknolojisini benimseyen yüz tanıma kilidini de destekler. Bu yöntemle kapıyı açmak için ellerinizi serbest bırakabilirsiniz.

Çeşitli uyarılar Geleneksel kilidin veya akıllı kilidin, bir giriş seviyesi güvenlik ürünü olarak, kullanıcının güvenliğini ve malını koruma misyonu vardır. Philips akıllı kapı kilidi, potansiyel güvenlik risklerini etkili bir şekilde azaltabilen çeşitli uyarılara sahiptir. Örneğin:

Anormal kapı kilidi uyarısı. Kullanıcı kapıyı kilitleme veya kilitleme işlemini başaramadığında uyarı tetiklenir.

Düşük pil uyarısı. Pil seviyesi %20’nin altına indiğinde, sesli uyarı “Pil düşük, lütfen değiştirin” hatırlatması yapar.

Sökme uyarısı. Kapı çatlak açıldığında ve sensör kapı kilidi dışarı çıktığında veya dış kapı kapağı çatlak açıldığında ve kapıyla iyi uymadığında tetiklenir.

Dışarıdan zorla açma uyarısı. Kapı içeriden kilidini açıldığında uyarı tetiklenir. Ayrıca, Philips ağ bağlantılı akıllı kapı kilidi, kullanıcının evde olmasa bile gerçek zamanlı uyarı bilgilerini uygulamaya gönderebilir.

Çeşitli ağ bağlantı yöntemleri Yapay zeka ve Nesnelerin İnterneti (IoT) gibi ön uç teknolojilerinin gelişimiyle, akıllı yaşam evler arasında popüler hale gelmiştir. Dahası, uzaktan kontrol yeni bir trend haline gelmiş ve akıllı kilit endüstrisi de buna dahil olmuştur.

Philips akıllı kilidi her zaman daha fazla yeni ürün üzerinde araştırma ve geliştirme yapmaya adanmıştır. Son iki yıl içinde, Gateway akıllı kilidi 9300 ve Wi-Fi akıllı kilidi DDL702E gibi birkaç ağ bağlantılı akıllı kilidi yükseltti. Her biri kilit kaydı, PIN kodu ve uyarı kayıtlarını kontrol etme gibi uygulama üzerinden uzaktan kontrol özelliklerine sahiptir.

Ayrıca, Philips video akıllı kapı kilidi DDL702-1HW entegre bir akıllı kapı izleyici ve kapı zili olarak görev yapar. Uygulama üzerinden dış durumu uzaktan kontrol etmeyi destekler, bu da müşterinin ihtiyacını karşılar.

Çeşitli ve kullanışlı kilidi açma yöntemleri, yüksek düzeyde güvenlik fonksiyonları ve konforlu kullanım deneyimi ile öne çıkan Philips akıllı kapı kilidi, bu endüstrinin gelişim trendini yakından takip eder ve daha kapsamlı fonksiyonlara sahip akıllı kilitler sunmak için sürekli olarak teknolojiye yenilik getirir.

Kilitle ilgili çeşitli talepleri karşılayan Philips akıllı kapı kilidi sizin için iyi bir seçenektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir