Blog

Çocuklarınızı yalnız evde bıraktığınızda güvenlikleri konusunda endişeli misiniz? Sizlere bu konuda rahatlatıcı bir çözüm sunuyoruz!

Eğer çocuklar tatil sırasında yalnız evde kalırlarsa ne yapmalı? Ebeveynler işe gitmek zorunda kalırlarsa çocukları nasıl güvende tutabilir? İşte PHILIPS Alpha-VP video kapı kilidinin sahne zamanı!

Peki, hareketli çocuklar sızmak için dışarı çıkarlarsa ne yapmalı?

İşlevsel tuş onları daha güvende hissettirir.

Hareketli çocuklar için, ebeveynlerinin onları 24 saat boyunca izlemelerini diledikleri bir durum vardır, çünkü bir an rahatlasalar, çocuklar keşif için dışarı çıkarlar. Philips Alpha-VP video kapı kilidi, işlevsel bir tuş ile donatılmıştır. Kapıyı hızlıca açabilmek için yalnızca OPEN düğmesine çift tıklamanız yeterlidir. Ayrıca, iç mekandaki kızılötesi sensör kilidi açmak için kapı kollarının her iki tarafını aynı anda tutmayı gerektirir. Bu şekilde, çocukların yanlışlıkla kilidi açmaları etkili bir şekilde önlenir, böylece güvenlik riskleri azaltılır.

Aynı zamanda, Philips Alpha-VP tam otomatik anahtar girişi benimser, bu da kapının otomatik olarak kapanmasına neden olur. Başarısız bir şekilde kilitlense bile akıllı kilit bir alarm sesi çıkarır. Artık kapı başarısız bir şekilde kilitlendiğinde çocukların kazara dışarı çıkmasından endişe etmenize gerek yok.

Akıllı Kilit

Kapı zilini çaldığında kapının dışına bakmakta sorun mu yaşıyorsunuz?

Geniş iç mekan ekranı ve mobil uygulama, çift görünürlüğü sağlar.

Çocuklar doğuştan keşifçilerdir, etraflarındaki her şeye meraklı gibilerdir. Hatta kapı bile keşif hedefleri olabilir. Kim kapı zilini çalarsa, çocuklar kapı önünde beklemek yerine kapıyı açmaya sabırsızlanırlar. Philips Alpha-VP video kapı kilidi, arka kapak rozeti üzerine 4 inç IPS ekran donatmıştır; böylece çocuklar sadece ekranın altındaki düğmeye basarak ziyaretçileri kontrol edebilirler, bu da onların körü körüne kilidi açmamalarını sağlar. Hem yaşlılar hem de çocuklar için kullanımı pratiktir.

Ayrıca, birisi kapı zilini çaldığında, mobil uygulama aynı anda kapı zili bilgisini gönderir. Bu bilgiye tıklamak, ziyaretçilerle iki yönlü bir görüşme yapmanıza ve kapı önü durumunu kontrol etmenize olanak tanır. Ebeveynler ayrıca mobil uygulama aracılığıyla her zaman kilidin durumunu kontrol edebilirler, örneğin kapı önü durumunu, anormal alarm bilgilerini vb. kontrol etme gibi. Geniş iç mekan ekran kapı izleyici ve mobil uygulama sayesinde kapı önü durumunu uzaktan izleyebilir ve kolayca kontrol edebilirsiniz. Çalışan ebeveynler bile artık çocuklarının yabancılar için kilidi açmasından endişe etmek zorunda kalmazlar.

Çocuklarınız dışarıda oynarken anahtarlarını  kaybedeceğinden endişe mi duyuyorsunuz ?

Parmak izi kilidi size daha fazla kolaylık sağlayabilir

Yaz tatili sırasında çalışan ebeveynler ya çalışırken evlerinin güvenliğinden endişe ederler ya da “anahtar kaybettik ve kilitlendik” diyerek çocuklarından gelen telefon çağrısından sonra eve aceleyle dönmek zorunda kalırlar, bu da çok zaman kaybına neden olur. Philips Alpha-VP video kapı kilidi, doğru ve verimli bir şekilde çalışan sezgisel parmak izi tanıma sistemini destekler, bir dokunuşla açma işlemi yapar. Ebeveynler artık çocuklarının anahtar olmadığı için dışarıda kilitlenmelerinden endişe etmek zorunda kalmayacakları gibi, çocuklar için eve hızla dönüp kilidi açma derdine son vermek zorunda da kalmayacaklar. Mobil uygulama aracılığıyla ebeveynler her zaman kilidin durumunu kontrol edebilirler. Örneğin, çocuklar parmak izi tanıma ile kilidi açtığında, mobil uygulama kilidi açma bilgisini gönderecek, böylece ebeveynler çocuklarının hareketlerini her zaman takip edebilirler ve daha fazla dikkat verebilirler.

Philips Alpha-VP video kapı kilidi, ebeveynler için çocukları gözlemlemenin büyük sorununu çözer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir