Blog

Yüz görsel kilidi pilinin çabuk biteceğinden endişeleniyor musunuz? Philips size yardım etmesine izin verin!

Her İki Eliniz de Paketlerle Doluyken Anahtarı Aramak Zorunda mısınız? Kimse Evde Yokken Paketlerinizin Çalınmasından Endişe Ediyor musunuz? Philips DDL709-FVP otomatik kilit İhtiyacınıza Yanıt Veriyor!

Günümüzde paketlerin ve alışverişlerin kapımıza gelmesi yaygın bir durum haline geldi. Ancak, her iki eliniz de paketlerle doluyken anahtarları aramak oldukça zorlayıcı bir deneyim olabilir. Ayrıca, kimse evde yokken paketlerin çalınma riski sıkça endişe kaynağı olabilir. İşte tam da bu noktada Philips DDL709-FVP yüz tanımalı görsel kilitle tanışın. Bu kilit, 3D yüz tanıma kilidi ile eller serbest bir kilitleme deneyimi sunar. Ayrıca uzaktan izleme ve görüntülü konuşma özelliklerini destekler, bu sayede kimse evde olmasa bile paketlerinizi düzgün bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Philips DDL709-FVP yüz tanımalı görsel kilitle kesinlikle eksiksiz bir hizmetçinizdir. Ancak, yüz tanımalı kilitle iç mekan HD ekran, uzaktan izleme ve diğer çoklu işlevler ile pil tüketim performansı hakkında nasıl bir durum söz konusu? Kolayca pil tüketir mi? Eğer pil tükenirse ne olur?

Yüz tanımalı görsel kilidin pil ömrü hızlı mı biter?

Hayır! Philips DDL709-FVP yüz tanımalı görsel kilit, 5000 mAh Li-ion pil ile donatılmıştır. Genel olarak pil, 2-3 ay kadar dayanabilir.

Dahası, DDL709-FVP aynı zamanda bir dizi kullanıcı dostu elektrikli tasarıma sahiptir.

Kapının dışında, 1 metre mesafede bulunan akıllı bir sensör

Verimli ve enerji tasarruflu

DDL709-FVP, SenseTime iki gözlü tanıma teknolojisini benimser ve AMS sensörü ile eşleştirir. Kapıya 1 metre içinde biri yaklaştığında, AMS sensörü yüz tanıma modülünü etkinleştirir ve yüz taraması ile kilidi açma gerçekleşir. Aynı zamanda, yaya geçişinden kaynaklanan sık sık yüz tanıma nedeniyle gereksiz güç israfını etkili bir şekilde azaltır. Bu, enerji tasarruflu ve çevre dostu bir yaklaşımdır.

İç mekan HD ekran

Ekran parlaklığını veya ekran süresini serbestçe ayarlayın

DDL709-FVP, 2 megapiksel geniş açılı kamera ve 4 inç IPS ekran ile donatılmıştır. Aynı zamanda, kilidin mobil uygulama aracılığıyla iki yönlü görünür görüşmeyi destekler, böylece yerel büyük ekrandan ve cep telefonundan gelen çift ekran deneyimini sunar. Nerede olursanız olun, kapınızın durumunu istediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Dijital Kilit

Geleneksel kapı dürbünü ile karşılaştırıldığında, dar görüş açısı ve bozuk resim sorunlarına sahip olan, iç mekan HD büyük ekran, akıllı kilidin seçilirken giderek daha fazla tercih edilen bir düşünce haline gelmiştir. Philips DDL709-FVP, 4 inçlik bir IPS ekranı bulunmaktadır; yüksek çözünürlüğe, geniş açıya ve net gece görüşüne sahiptir. Farklı insanların ve ailelerin farklı kullanım alışkanlıklarına göre, kilit, mobil uygulama üzerinden ekran parlaklığı ve ekran süresinin özelleştirilmesini destekler; bu, güç israfını belirli bir ölçüde azaltabilir ve insan dostluğunu tam anlamıyla gösterir.

PIR insan algılama

Algılama hassasiyetini dinamik olarak ayarlayın

Güvenlik cihazı olarak DDL709-FVP, anormal kilit cıvatası alarmı, sökülme alarmı, deneme-yanılma alarmı ve diğer çoklu işlevlere sahiptir. İnsanların aktif güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için DDL709-FVP ayrıca PIR insan algılama alarm teknolojisini benimser. Başka bir deyişle, kapının dışında 3 metre içinde dolaşan biri olduğunda, DDL709-FVP videoları yakalar ve bunları mobil uygulamaya yüklerken bildirimler sizi uyarır. Ev güvenliğinizi 24 saat boyunca akıllıca korur.

Daha da fazlası, algılamanın hassasiyet seviyesi mobil uygulama aracılığıyla dinamik olarak ayarlanabilir. Örneğin, algılama mesafesi özel olarak 1-3 metre olarak ayarlanabilir, dolaşma süresi 10-60 saniye içinden seçilebilir. Bu tasarım, dar koridorda yaya geçişine bağlı olarak sık sık yüz tanıma nedeniyle oluşan güç tüketimini etkili bir şekilde azaltır.

Philips DDL709-FVP, düşük pil uyarı işlevlerini benimser. Pil çok düşük olduğunda, kilit “Pil düşük, lütfen pilinizi değiştirin” şeklinde sesli bir uyarı gönderir. Pil gücü tükenmiş olsa bile, mekanik anahtarı kullanarak kilidi açabilir veya dışarıdan kiliti şarj etmek için güç bankasını kullanabilirsiniz, aynı zamanda içeriden acil döner düğmesini kullanabilirsiniz. Döndürüldüğünde, kapı açılır. Ev güvenliğinizi tüm yönleriyle korur.

Philips DDL709-FVP yüz tanımalı Akıllı kilidi güç israfını azaltır ve detayları geliştirir. Birden çok elektrikli tasarımı, kullanıcı dostu özelliklerini tam olarak sergiler ve “anahtar” sorunlarına veda etmenizi sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir