Blog

Teknoloji Ortaya Çıkarıyor! | Philips DDL709-FVP yalnızca yüzle kilit açmayı desteklemekle kalmıyor

Bu benim en sevdiğim akıllı kilit!

Philips’in yükseltilmiş yüz Tanımalı kilidi DDL709-FVP, yüz kilidi açmayı, akıllı kapı görüntüleyiciyi ve kapı zilini bir arada birleştiriyor. Ev güvenliğini her an korur, size rahat ve konforlu bir yaşam sunar.

Yüz kimliğini akıllıca yakalayın, 3D yüz tanıma kilidini açın

Eller serbest, dokunmadan kilit açma

AMS sensörüyle eşleşen SenseTime binoküler tanıma teknolojisini kullanır. Birisi kapı kilidini 1 metreden kapattığında, AMS sensörü yüz tanıma modülünün çalışmasını etkinleştirecektir. Yalnızca işlemlerden tasarruf etmekle ve yüz taramasıyla kilit açmayı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda enerji tasarrufu sağlıyor ve çevreyi koruyor. Yaya geçişi nedeniyle sık sık yüz tanımanın neden olduğu gereksiz güç israfını etkili bir şekilde azaltır.

Eğik açılı tasarım, herhangi bir boyutta endişe etmeyin

 DDL709-FVP’nin ön kalkanındaki yüz tanıma modülü, eğik açılı tasarımı benimser ve etkili tanıma bölgenizi maksimuma çıkarır, 125 cm ile 200 cm boy arasındaki yüz bilgisini kolayca tarar. Uzun boylu veya kısa boylu, hatta yaşlılar ve çocuklar bile kapıyı kolayca açabilir.

Farklı tarzları kolayca tanıma

 3D görüntüleme teknolojisi kullanarak, çift kamera, insan görüşünü taklit ederek 3D yüz verilerini zekice elde eder. Makyaj yapmış olun veya gözlük takmış olun, kolayca tanınabilir, portre fotoğrafı ve video tanınmaz. Hassas ve verimlidir ve size tam bir güven hissi sunar.

Akıllı kontrol, uzaktan izleme ve mesafe endişesi olmadan uygulama ile mümkün.

Mobil uygulamayı bağladıktan sonra, akıllı kilit, kapı durumunu, kilidin durumunu, işlem kayıtlarını, alarmları vb. gerçek zamanlı olarak uzaktan kontrol etmeyi destekler. Binlerce mil uzaktaysanız bile, evinizin bilgilerini gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz.

Zil çaldığında , uzaktan görüşme etkinleşirir

İşçiler genellikle erken çıkarlar ve geç gelirler. Arkadaşlarınız evinize gelirse ama kimse evde değilse ne yapmalı? DDL709-FVP, uzaktan izlemeyi destekler ve 30 dakika boyunca geçerli olan geçici PIN kodunu uzaktan paylaşmanıza olanak tanır. Arkadaşlarınız evinize geldiğinde, onları bir mobil uygulama aracılığıyla arayabilir veya onlara geçici PIN kodunu kullanarak otomatik olarak kilidi açmalarına izin verebilirsiniz. Artık aceleyle eve yetişmenize gerek yok ve arkadaşlarınız daha fazla beklemek zorunda kalmazlar. Tekrar kullanılabilir olan geçici PIN kodu, 30 dakika boyunca geçerlidir.

Dijital Kilit

Yüksek Çözünürlüklü Ekran İç Mekânda Kapı Durumunu Net Bir Şekilde Gösteriyor

Philips DDL709-FVP, uzaktan izlemeyi destekliyor ve arka kalkanda 4 inçlik bir IPS ekranla donatılmış. Evdeyken kapı dürbününe bakmaya gerek kalmaz. Sadece ekranın altındaki düğmeye tıklamanız yeterli, böylece kapı durumunu kolayca kontrol edebilirsiniz. Geleneksel kapı dürbününden gelen belirsiz ve bozulmuş görüntüden kurtuluyorsunuz. Artık çocuklar kapıya gelen birine sorgulamadan kapıyı açmazlar.

PIR Algılama Anormal Durumları Yakalar, Ev Güvenliğinizi 24 Saat Akıllıca Korur

 Philips DDL709-FVP, AI insan algılama algoritmasıyla eşleşen PIR sensörünü benimser. 3 metre içinde birisi dolaştığında, kilit videoları otomatik olarak kaydeder ve telefon eş zamanlı olarak alarma geçer. DDL709-FVP evinizin koruyucusudur ve ev güvenliğinizi 24 saat boyunca sağlar.

Algılama mesafesi (1m, 2m ve 3m) ve bekleme süresi (10s, 20s, 30s ve 60s) mobil uygulama üzerinden ayarlanabilir.

Kapı Kilidi Durumuyla Endişe Etmeye Son

Dışarı çıkarken kapınızı kilitlediğinizi tekrar teyit eder misiniz? Oradayken kilidin durumundan endişe ediyor musunuz? Philips DDL709-FVP tam otomatik kapı kilidi kullanır, iç mekan kolu ise bir kızılötesi dokunmatik sensörle donatılmıştır. Kol kapıyı kavradığında kapı açılır. El algılandığında kapı açılır ve kapı kapatıldığında kapı kilitlenir. Artık kilidin durumuyla ilgilenmeniz gerekmeyecek.

Büyüleyici Tasarım, Akıllı Bir Deneyim

Kilit ve kolu tasarımın bir parçasıdır. Yüzey işlemi olarak elektrokaplama ve pişirme vernik kullanır ve oldukça düz bir çizgiye sahiptir, tam anlamıyla teknoloji hissi verir. Aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır ve güçlü bir dirence sahiptir. İki renk seçeneği bulunur, obsidiyen siyahı ve bakır kırmızısı. Özel gülümseme eğrisel ışık tasarımı kilidin durumunu dinamik bir şekilde gösterir, eve döndüğünüzde size daha fazla ritüel hissi sunar. Kilide daha yüksek bir dokunsal seviye kazandırır.

Ev güvenliği evde bir “izleme” ile görünür. DDL709-FVP, güvenlik, konfor ve mutluluğu hayatınıza getirir; size tamamen yeni bir yaşam deneyimi sunar; yaşamınızın iyi tarafını “açar”.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir