Blog

Philips akıllı kapı kilidi, aynı zamanda ebeveynler için görünmez bir yardımcı mıdır?

Dijital Kilit

Birçok ebeveyn, doğuştan aktif ve yaramaz olan bir çocuğa karşı sabırlı olmakta zorlanabilir. Bu, çoğu ebeveynin çocuklarına daha iyi nasıl davranacakları konusunda ortak bir hassasiyeti paylaştığı bir gerçektir.

Zeka gelişimi ve ilerlemesi ile birlikte, çeşitli yüksek teknoloji ürünleri günlük yaşamımızda yaygın hale gelmiştir. “Bebek bakımı + teknoloji” kavramı, akıllı kamera ve akıllı bebek yatağı gibi ürünlerin halk arasında ne kadar popüler olduğunu göstermektedir. Akıllı kapı kilitleri de istisna değildir. Bazı insanlar, akıllı bir kapı kilide sahip olmanın ebeveynlere çocuklarına bakmada iyi bir yardımcı olabileceğini düşünmektedir.

Bu nedenle, giriş seviyesi bir akıllı ürün olarak, akıllı kapı kilidi ebeveynler için hangi ihtiyaçları karşılıyor?

Bebek kucağında iken kapıyı açmak zor mu?

Yüz tanıma, elinizi serbest bırakarak kilidi açmanızı sağlar. Bir bebeğiniz olduğunda öncesi ve sonrasında en büyük değişiklik, her yolculuğun büyük bir sorun haline gelmesidir. Sadece bebeğimizi kollarımızda taşımakla kalmıyor, çantamız da termos bardak, bebek bezi ve yedek kıyafet gibi çeşitli şeylerle dolu oluyor. Eve döndüğümüzde, bebeği ve diğer eşyaları tutarken çantada anahtarı aramak zorunda kalıyoruz.

Philips Akıllı Kilit DDL702-8HWS

Ancak, Philips DDL702-8HW yüz tanıma şifreli kapı kilidi, insan görüntüleme algısını uyaran çift kameraya sahiptir. Bebeği ellerinizde birçok eşya ile tuttuğunuzda, yüz tanıma ile kapıyı açabilir ve böylece elleriniz büyük ölçüde serbest kalır.

 

Evden kaçabilen meraklı bir bebeğinizin olması sizi endişelendiriyor mu?

Çok işlevli düğme kullanımı daha güvenlidir. Bildiğimiz gibi, çocuklar etraflarındaki her şeye merak duyarlar, örneğin kapıya. Kapıları açmak, kapatmak, itmeye çekmeye ilgi duyarlar. Bu nedenle, ebeveyn dikkatli değilse veya başka bir şeyle meşgulse, çocuk yanlışlıkla kapıdan dışarı çıkabilir.

Philips EasyKey DDL702-8HW kapının iç tarafındaki kapı kulpunda çok işlevli bir düğme tasarlamıştır. İçeriden kapıyı kapatmak için [KAPAT] düğmesine tek tıklama yapabilir, kapının kilitlenmesini sağlayabilirsiniz ve uzun süre basılı tutarak kilitleyebilirsiniz. 1 saniye içinde [AÇ] düğmesine çift tıklarsanız, kapıyı açabilirsiniz. Bu, çocuğun kapıyı yanlışlıkla açmasını engelleyebilir ve güvenlik riskini azaltabilir.

Uyuyan bir bebeği uyandırmaktan mı korkuyorsunuz?

Sessiz kod, kaliteli uykuyu garanti eder. Kaliteli bir uyku, bir çocuğun sağlığı ve büyümesi için de önemlidir. Bazen gece yarısı eve geldiğimizde uykuda olan çocuklarımızı uyandırabiliriz. Philips akıllı kapı kilidi DDL702-8HW, tek kullanımlık sessizleştirme fonksiyonuna sahiptir. Kapıyı açmadan önce sessiz düğmesine 2 saniye süreyle basarsanız, sessiz kodu devreye girecektir. Bu, çocuğun uyanmasını engellemeye ve onlar için kaliteli bir uyku ortamı oluşturmaya yardımcı olur.

Çocuğunuzun yerini bilemiyor musunuz?

Mobil uygulamada uzaktan gerçek zamanlı izleme. Daha büyük çocukları olan ebeveynler, her an yanlarında olmalarına gerek olmasa da, çocuklarının güvenliği hakkında endişelenirler.

DDL702-8HWS

Philips EasyKey DDL702-8HW, bir Wi-Fi ağı desteklemektedir. Mobil uygulamayla bağlandıktan sonra, kilidin açılma kayıtlarını, alarm kayıtlarını ve PIN bilgilerini cep telefonunuzda kontrol edebilirsiniz. Örneğin, çocuklarımız yüz tanıma veya parmak izi tanıma ile kapıyı açtığında, cep telefonu uygulamasında gerçek zamanlı olarak açılma mesajını alırsınız. Philips akıllı kapı kilidi DDL702-8HW, çocuklarınıza daha fazla özen gösterir.

Philips EasyKey DDL702-8HW’ye sahip olmak, çocuğun güvenliğini ön kapıdan korur ve ebeveynleri daha da emin kılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir