Blog

Philips EasyKey 9300 Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Ev ön kapı kilidiniz sessizce hırsızları ve haydutları uzak tutarak kahramanlık yapar. Bir akıllı kilidin, evinizin güvende olduğu konusunda size güvence sağlaması gerektiğini anlıyoruz. Biz, size her zaman eşlik ederek, sevdiklerinize bakarak ve hayatınıza yeni bir düzeyde kolaylık getirerek bu güvenceyi sağlamak için çok daha ileri gidiyoruz. Artık kapınızı kilitleyip kilitlemediğinizi endişe etmenize, çocukların zamanında eve gelip gelmediğini veya temizlik görevlisini içeri almak için kimin evde kalması gerektiğini düşünmenize gerek yok. Anahtarlarınızı kaybetme veya kaybolma endişesi de artık geçmişte kaldı çünkü biz bunların hepsini unutturduk.

Philips EasyKey 9300, Philip’sin en yeni akıllı kilididir. Philips EasyKey 9300, uzaktan erişimi mümkün kılan Philips Wi-Fi ile donatılmıştır. Kapı kilidinin durumunu gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve kilit durumunu istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. Uygulama üzerinden yönetme veya yeni bir Pin kodu oluşturma işlevi, ardından erişimi geçici konuklar veya kuryelerle paylaşabilirsiniz. Bu, Airbnb ve Homestay gibi tatil evi sahipleri için harika bir özellik gibi görünüyor.

Dijital Kapı Kolu

Ayrıca, gülümseme göstergesini de beğeniyoruz. Mavi gülümseme eğrisi, sistemin uyanmakta olduğunu ve kilidi çalıştırabileceğinizi belirtir. Yeşil eğri, doğrulamanın yapıldığını ve kapının açık olduğunu gösterir. Kapı başarıyla kilitlendiğinde ışık kırmızıya döner, bu da kapının kapalı olduğunu gösterir. Kullanıcılar, kapının durumunu farklı renklerle kolayca tanıyabilirler.

Dahası, Philips EasyKey 9300’ü Philips Akıllı Kapı Ekranı kullanarak çalıştırabilirsiniz. Birisi aradığında, App Philips EasyKey’de her zaman mevcut olan uzaktan video sohbeti yapabilirsiniz. Philips EasyKey 9300’de anormal bir uyarı meydana geldiğinde, kapı izleyici fotoğrafları veya videoları bulut sunucusuna yükleyecek ve App’e bildirim gönderecektir.

Philips EasyKey 9100, dokunmatik sensör ve kızılötesi sensörle donatılmış olup, sensöre dokunulduğunda ve kızılötesi sensör bir engel algıladığında kapı kilidi açılır. Bunun üzerine, Otomatik kilitlenme, gizli Pin kodu, alarm ve diğer birçok ilginç özellik bulunmaktadır. Philips EasyKey 9300 kilidi, temperli cam ve 3D taşlama ile donatılmış olup sertlik seviyesi yapay elmasın seviyesine ulaşmaktadır. Bakır, siyah ve altın olmak üzere 3 renkte mevcuttur.

Philips EasyKey 9100 ile daha basit ve güvenli bir yaşama hoş geldiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir