Blog

Kilidinizi Değiştirin | Philips DDL709-FVP, ev güvenliğinizi tek seferde ele alır.

“Eğer akıllı kilit değiştirip değiştirmeme konusunda kararsızsanız, bu konuda genellikle iki ana tutumla karşılaşabilirsiniz: Akıllı kilitten memnun olanlar ve tereddüt edenler: Akıllı kilit, gereksiz bir vergi mi? Akıllı kilit, güç kesildiğinde hâlâ çalışır mı? Yüz tanıma bir resimle kırılabilir mi?

Bugün, ben bu konuda ‘endişe giderici’ olacak ve akıllı kilidinizle ilgili yanlış anlamalarınızı ve endişelerinizi ortadan kaldırmaya çalışacağım.”

 

S1: Kapı kilidi bir resim veya sahte parmak izi ile kırılabilir mi?

Cevap hayır. İlk olarak, Philips DDL709-FVP, yüz kilidinde SenseTime binoküler tanıma teknolojisini benimser. Kapının dışında durduğunuzda, yüz tanıma modülü, insan gözünü simüle ederek çift kamerada 3D stereo görüntüleme yakalamak için etkinleştirilir. Makyaj yapmak veya gözlük takmak tanıma etkisini etkilemez, ancak bir resim kapı kilidini kıramaz. Hiçbir simülasyon Philips DDL709-FVP’yi kilidi açmaya yönlendiremez.

Ayrıca, Philips EasyKey, tanıma için cildin altındaki karmaşık parmak izi detaylarını toplayan bir yarıiletken parmak izi sensörü benimser, bu nedenle bantla yapıştırılmış sahte bir parmak izi kapıyı açamaz.

 

S2: Eğer akıllı kilit kapıdan sökülmeye çalışılırsa ne yapmalıyız?

Sakin olun! Philips EasyKey ürünleri piyasaya sürülmeden önce bir dizi profesyonel testten geçmelidir. Anti-kaldırma yeteneğini bir örnek olarak alalım; Philips EasyKey’in kabuk malzemesi, GB/T 4208-2017 standardındaki IP52 seviyesine uyar.

 

Philips EasyKey, anti-parçalama, sistem kilidi ve diğer çeşitli alarm fonksiyonlarını benimser. DDL709-FVP, bir ultrasonik sensör taşır. Kapının dışında anormal bir hareket olduğunda kamera aktifleşir ve anormal hareketleri kaydeder, aynı zamanda bir hareket alarmı üretilir ve cep telefonuna iletilir. Philips EasyKey, sizi herhangi bir güvenlik tehlikesinden korur.

Dijital Kilit

S3: Acil durumda akıllı kilitler tamamen işlevsiz hale gelir mi?

Hayır! Akıllı kilit, bir elektronik ürün olarak güç desteğinden ayrılamaz, ancak güç tükenirse endişelenmenize gerek yoktur. Philips EasyKey’in arka rozeti üzerinde acil çıkış tasarımları bulunur, örneğin kapıyı tek bir döndürme ile açan acil dönme düğmesi. Güç kesintisi durumunda acil durum açma için bir powerbank veya mekanik anahtar kullanmak da desteklenir. Artık enerji kesintisinden endişe etmenize gerek yok.

Lütfen düşük pil veya güç kesintisi durumunda zamanında pil değiştirin. Lityum pil çıkartılmalı ve şarj edilmelidir.


S4: Akıllı kilidi değiştirdiğimde her seferinde kapımı da mı değiştirmem gerekir?

Hayır! Philips Şifreli Kapı, güvenlik, bakır veya ahşap kapılara uygun olup, uygun kapı kalınlık aralığı 38-60mm’dir. Kapınıza uygun aksesuarları seçmek için, satış öncesinde montajcı, kilidinize uygun ayrıntıları birebir onaylayacaktır; bu, çekme levhasının tipi, kapı aralığı boyutu vb. gibi bilgileri içerir. Akıllı kilidinizin kurulumu ve kullanımı garanti altındadır.

Zihniniz ve çabanızı korumak için ücretsiz ev kurulum hizmeti de desteklenir. Ürününüzü aldıktan sonra istediğiniz herhangi bir zamanda kurulum hizmetini planlayabilirsiniz.

S5: Nasıl bir akıllı kilit seçmeliyim?

İyi bir akıllı kilit, güvenli, pratik ve çok işlevli olmalıdır. Philips DDL709-FVP, kapı gözetleyici, kapı zili ve kapı kilidini bir araya getirir; yüz tanıma, uzaktan izleme, iç mekan HD ekran, anormal hareket uyarısı gibi işlevleri benimser. Daha fazla zahmete gerek yok, ayrı kamera, zil ve diğer cihazlara ihtiyaç duymaz, ev güvenliğinizle ilgili sorunları bir seferde çözer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir