Blog

Manifold yöntemlerle kilidi açmak mı istiyorsunuz? Philips EasyKey bunu mümkün kılabilir.

Genellikle aşağıdaki anahtarla ilgili sorunlarla karşılaşıyor musunuz? Örneğin, eve geldiğinizde anahtarı almayı unuttunuz. Ya da eve giderken anahtarı kaybettiniz. Hatta çöpü dışarı çıkarırken evden kilitlendiniz.

Geleneksel yaygın kapı kilidinin bize getirdiği şey, yukarıda bahsedilen anahtarla ilgili zorluklardır ve günlük seyahatimizi aceleci ve zahmetli hale getirir. Örneğin, kapıyı aceleyle kapatıp sonra anahtarı çantamızda aramak zorunda kalırız. Seyahat söz konusu olduğunda, daha etkili seyahat modlarını tercih etmeyi tercih ederiz.

Philips EasyKey sahibi olmak seyahatinizi daha pratik ve güvenli hale getirebilir.

İç mekan kızılötesi sensörle kilidi açma

Dokunma ile kolay kapı açma

 

Philips akıllı kapı kilitlerinin çoğu, dokunma sensörleri ve kızılötesi sensörlerle donatılmıştır. Sensöre dokunduğunuzda ve kızılötesi sensör engeli algıladığında hemen kilidini açacaktır. Aceleci seyahatlere veda deyin.

Dijital Kilit

Ayrıca, tam otomatik gövde kilit mekanizması kullanır. Kapıyı kapattığınızda anahtarı kullanmadan kilitlenmesi için cıvata otomatik olarak çıkacaktır. Kapı düzgün veya tam olarak kilitlenmemişse, bir uyarı tetiklenir ve “kapı kilidini açık” uyarısı verir.

İç mekan kızılötesi sensörle kilidi açma ve tam otomatik gövde kilidi bir araya geldiğinde, Philips EasyKey kilidi açma ve kapama adımlarını basitleştirir. Kızılötesi sensörle kapıyı açtığınızda ve kapıyı kapattığınızda otomatik olarak kilitlenme, seyahatimizi daha pratik hale getirir.

 

Çok fonksiyonlu tuş

Çift tıklamayla kilidi daha pratik açma

Philips EasyKey’in çoğu iç mekan kapı kollarında OPEN/CLOSE tuşu bulunmaktadır.

[OPEN] tuşu:  Kapıyı kilidini açmak için [OPEN] tuşuna bir saniye içinde çift tıklayabilirsiniz. Bu, çocukların kazara kilidi açmasını etkili bir şekilde önler ve güvenlik riskini azaltır.

[CLOSE] tuşu: [CLOSE] tuşuna tek tıklama ile kapıyı kilitleyebilirsiniz. Tuşa uzun süre basılı tutmak, kapıyı tamamen kilitler ve kapı yalnızca ana PIN kodu ve mekanik anahtar ile açılabilir. [OPEN] ve [CLOSE] tuşlara aynı anda uzun basmak, dokunma sensörünü açıp kapatır.

İç mekan döner mandal

Kapıyı tek adımda kilitleme

İster iç mekan kızılötesi sensörü kullanarak ister çift tıklama [OPEN] düğmesi ile kilidi açma, akıllı kapı kilidinin yeterli pil kapasitesine sahip olması durumunda kapı içeriden açılabilir. Peki, akıllı kapı kilidi pili bitmişse ne olacak? Dışarıdan mekanik anahtarla kapıyı açabilirsiniz. Peki ya kapıyı içeriden nasıl açabiliriz?

Aslında, birçok Philips EasyKey iç mekan döner düğmesi ile donatılmıştır. Akıllı kilidin bazı fonksiyonları başarısız olduğunda, kapı iç mekan döner düğmesi aracılığıyla içeriden açılabilir. Bu, yangın ve elektrik kesintisi gibi acil durumlarda insanların hızla tahliye edilmesini sağlar. İç mekan döner düğme, kilidi hızlı bir şekilde açma ve güvenliğimizi sağlama konusunda hızlı bir yol sunar.

Ancak, akıllı kapı kilidinin tüm fonksiyonlarının çalışmasını sağlamak için, düşük pil uyarısı görünürse zamanında pil değiştirmeniz ve yeni ve eski pilleri karıştırmamanıza dikkat etmeniz daha iyidir.

 

Son olarak, akıllı kapı kilidi kapının üzerinde önemli bir rol oynar. Philips EasyKey, güzel bir görünüm, güçlü güvenlik kapasitesi ve yüksek konforu bir araya getirerek, akıllı kapı kilidi satın almayı düşünen kişiler için ilk tercih haline gelmiştir. Anahtarı sık sık mı unutuyorsunuz? Her zaman aceleyle mi yol alıyorsunuz? İç mekan kızılötesi sensörle kilidi açma, çok fonksiyonlu düğme ve iç mekan döner düğme, bu sorunları çözmenize yardımcı olabilir, günlük verimliliğimizi artırabilir ve mutluluk hissimizi güçlendirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir