Blog

Philips DDL702 rakiplerinden nasıl öne çıkıyor? Şu sayılara bakın!

Son yıllarda teknolojinin gelişimi ve güncellemesiyle akıllı güvenlik ekipmanları ailelerin yaşamına yavaşça girmiştir. Kolaylık, güvenlik ve insana uygun tasarım ile birleştirilen akıllı kapı kilidi, ev güvenliklerini artırmak isteyen halkın yeni favorisi haline gelmiştir. İşte bu yüzden Philips DDL702-8HW de daha fazla halkın ilgisini çekiyor.

5+1, 0.0001%, 30 dakika, 10%, 32, 270… Bu numaralar, bu yüz tanıma akıllı kapı kilidinin halk üzerinde daha derin bir iz bırakmasını sağlıyor. Peki, her biri ne işe yarıyor?”

5+1 Çoklu Kilidi Açma Yöntemleri

Şimdiye kadar geleneksel kilitlerden akıllı kapı kilidinin gelişimine kadar, anahtarın artık kilidi açmanın tek yolu olmadığını gördük. Philips DDL702 yüz tanıma akıllı kapı kilidi, yüz, parmak izi, PIN kodu, mekanik anahtar ve geçici PIN kodu dahil olmak üzere beş farklı kilidi açma yöntemini benimser, bu da ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Ayrıca, bu tür akıllı kapı kilidi aynı zamanda çift doğrulama açma yöntemini kullanır. Bu modda, yüz, parmak izi ve PIN kodu kombinasyonlarından herhangi ikisini kullanarak kapıyı doğrulayabilir ve kilidi açabilirsiniz. Çift doğrulama modu, size çift güvence sağlar.

Akıllı Kilit

% 0.0001

Hassas tanıma, duyarlı tepki

Philips DDL702 yüz tanıma akıllı kapı kilidi, SenseTime iki gözlü tanıma teknolojisini benimser. Çift kamera tasarımı, insan gözünün görüntülemesini taklit edebilir ve her yönde yüz bilgisi elde edebilir. Ayrıca, 2D düzlem görüntülemenin neden olduğu bilgi kaybını önleyebilir ve görüntüleri, fotoğrafları ve makyajı etkili bir şekilde tanır.

SenseTime yüz tanıma laboratuvarı verilerine göre, yanlış kabul oranı %0.0001’in altındadır ve daha yüksek bir güvenlik seviyesine sahiptir.

10%

Akıllı algılama

Enerji Verimliliği

Akıllı cihazların “akıllı” olarak adlandırılmasının nedeni, öncül bir “algılama yeteneği”ne sahip olmalarıdır. Ve akıllı cihazların “algılama yeteneği” genellikle sensöründen gelir.

Philips DDL702 yüz tanıma akıllı kapı kilidi, bir Japon TDK ultrasonik sensör kullanmaktadır. Bir nesne kapıya doğru yaklaşmaya başladığında ve kapının dışında kaldığında, ultrasonik sensör modülü, geri bildirim bilgileri ve verilere göre hızlı bir şekilde tepki verir. Bu nedenle, birisi akıllı kapı kilim yaklaştığında, yüz tanıma modülü uyarılır ve tepki verir.

Ayrıca, ultrasonik sensör modülünün enerji tüketimi geleneksel kızılötesi sensör modülünün sadece %10’u kadardır. Japon TDK ultrasonik sensör teknolojisinin, Philips EasyKey DDL702’nin yalnızca akıllı algılama yeteneklerine sahip olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda uzun ömürlü pil ömrünü de garanti eder, bu da hem verimli hem de enerji tasarruflu bir özelliktir.

30 dakika

Geçici PIN kodu, istisnai durumlar için hazır olun

Evinizde olmadığınız bir anda akrabalarınız veya arkadaşlarınız ansızın ziyaretinize geldiğinde ne yapmalısınız? Endişelenmeyin. Philips DDL702 yüz tanıma akıllı kapı kilidi Wi-Fi ağı desteği sunar, bu da kapı kilidi kaydını ve PIN kodunu istediğiniz zaman kontrol edebileceğiniz anlamına gelir ve geçici PIN kodunu uzaktan paylaşabilirsiniz. Ziyaretçi, geçerli 30 dakika süre içinde geçici bir PIN kodunu girdiğinde kapı açılır. Bu, kapı kilidi şifresinin çok fazla kişi tarafından bilinmesi nedeniyle sık sık değiştirilmesi gereken utanç verici durumları etkili bir şekilde önler.

32 basamak

Gizli PIN kodu, sızdırmaya karşı etkili

PIN kodu günlük hayatımızda çok yaygın olduğu için sızabileceğinden endişe duyarız. Ancak sık sık değiştirirsek, onları hatırlayamayacağımızdan endişe ederiz. Bu nedenle gizli PIN kodu teknolojisi bu eksiklikleri büyük ölçüde giderir.

Philips DDL702 yüz tanıma akıllı kapı kilidi 32 basamaklı gizli bir PIN kodu benimser. Gerçek PIN kodunu sırayla girseler bile herhangi bir kombinasyon numarasını girdiğimizde kapı başarıyla kilidi açılabilir. Bu, PIN kodunuzu sızdırmak istemediğiniz zaman karşılaşılan utanç verici durumdan etkili bir şekilde kurtulmanızı sağlar ve güvenlik seviyesini artırır.

270 dakika

C sınıfı kilit silindiri, hırsızlık önleme konusunda daha fazla güvenlik sunar

Geleneksel kilitler ve akıllı kapı kilitleri arasında paylaşılan bir özellik vardır, o da ulusal standartlara uygun olarak acil durum anahtar deliği tasarımının bulunması gerektiğidir.

Ancak fark şudur ki Philips EasyKey, piyasada bulunan en yüksek hırsızlık önleme seviyesine sahip C sınıfı bir kilit silindiri ile donatılmıştır. Birkaç hırsızlık önleme teknolojisi benimser ve mermer ve bıçak yapısı gibi benzersiz bir tasarımı vardır. Anahtar deliğini tabanın altına saklayarak, hırsızlık önleme teknolojisi açma süresini 270 dakikayı aşacak şekilde uzatır, bu da evimizin hırsızlık önleme seviyesini artırır.

Yukarıda bahsedilen Philips DDL702 yüz tanıma akıllı kapı kilidinin özel sayılarından kaç tanesini hayatınızda kullanmayı öğrendiniz ve uyguladınız? Philips EasyKey, kullanıcıların taleplerine odaklanmayı ve yenilik ve AR-GE’ye odaklanmayı kendine ilke edinir. Kapı kilidi tasarımının her detayını entegre etmeye kararlı olarak, Philips EasyKey size akıllı yaşamın farklı bir deneyimini sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir