Blog

Yüz tanıma özelliğine sahip Philips DDL702-8HW Tanıyalım!

elektronik kilit

Kilitleme konforuna olan talebin artmasıyla birlikte akıllı kilit teknolojisi son yıllarda birçok ailenin ilk tercihi haline gelmiştir.

Teknolojideki ilerlemeler ve yönetmeliklerdeki değişikliklerle beraber yüz tanıma teknolojisi giderek artan bir şekilde akıllı kilitlere uygulanmaya başlandı ve parmak iziyle beraber kilit açma alışkanlığında halkın daha da fazla ilgisini çekmeye başlamıştır.

Bu makale, benzersizliğiyle tek Philips DDL702-8HW hakkında kapsamlı bir değerlendirme içermektedir.

Gerçek ile sahteyi ayırt etmek için iki kamera.

İnsanın görüntüsünün görüntülemesini simüle etmek ve daha güvenilir üç boyutlu veriler toplamak, 2B tek düzlemsel görüntülemedeki bilgi kayıplarını engellemek ve keskin 3B görüntüleme elde etmek için kilitte iki kamera kullanılmıştır.

Bu sayede fotoğrafları, videoları ve makyajlamayı kolayca ayırt edebilmekte ve bu da daha yüksek güvenlik sunmaktadır.

Ultrasonik Sensör, enerji tasarrufu ve yüksek verimlilik.

Akıllı kilitte, Japon TDK ultrasonik sensörü kullanılmıştır. Eğer kapıya bir şey yaklaşır ve önünde bir süre kalırsa, ultrasonik sensör kilide yüklü bilgiler ışığında hızlı bir değerlendirme yapar. Eğer kapıya birsi yaklaşırsa yüz tanıma fonksiyonu aktiv hale gelir. Ultrasonik sensörün pil tüketimi, geleneksel kızılötesi sensörlerin yalnızca %10’udur, böylelikle uzun pil ömürüyle yüksek verimlilik ve enerji tasarrufunu garanti eder.

Philips Akıllı Kilit DDL702-8HWS

Karanlıktan korkmanıza gerek yok, yüz tanımada fonksiyonunda karanlık engel değil

Philips akıllı kilit DDL702, akıllı bir ışık verme özelliğine sahiptir. Karanlıkta bile yüz bilgilerini doğru bir şekilde yakalar ve çeşitli ışık yoğunluklarına otomatikman uyum sağlar. Ayrıca, geniş açılı kamerası sayesinde, yüz özelliklerini 125 cm ila 200 cm arasındaki yüksekliklerde rahatlıkla yakalar.

Kablosuz bağlantı, daha fazla özgürlük

Philips şifreli akıllı kilit DDL702’de, App ile uyumlu dahili bir Wi-Fi modülü bulunur. Kullanıcı, kilit ve şifre bilgilerini kontrol edebilir ve mesafe sınırlaması olmaksızın her zaman kilit durumunu kontrol edebilir. Bu arada kullanıcı, ziyaretçiniz geldiğinde evde kimse olmasa dahi 30 dakika geçerli olan geçici bir şifre verebilir.

Gizli parmak izi tanıma tasarımı, daha uzun ömürlü

Philips akıllı kilit DDL702’de parmak izi sensörü iç tutma koluna adapte edilmiştir. Kolu tuttuğunuzda, sensör parmak izinini kendiliğinden algılar. Başarılı parmak izi tanıma doğrulamasından sonra kapıyı açar. Kusursuz ergonomik tasarımı ve uzun kullanma ömrüne sahiptir.

Elinizi kilidin üzerene koyduğunuzda, iç mekanda induksiyonla elektronik kilit otomatik olarak açılır.

İç mekandaki rozette dokunmatik ve kızılötesi sensör bulunur. Dokunmatik sensörüne dokunduğunuzda veya kızılötesi sensör bir nesne algıladığında kapının kilidini otomatik açar. Kapıyı kilitlemek için bir şey yapmaya da gerek yoktur.

Çekici görünüm ve zarif tasarım

Akıllı kilit kendinizi güvende hissetmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel tasarımıyla da evinizi diğerlerinden farklı kılar. DDL702, yüzey aşınmasını ve korozyonu azaltmak için dış rozet yüzeyinde özel bir elektroliz kaplamaya sahiptir. Ayrıca, ön rozet, zarifliği ön plana çıkarmak için parlak bir kaplamaya sahiptir. Siyah ve kırmızı bakır renk seçenekleri mevcuttur.

Akıllı Yüz Tanıma

Zorluklarla başa çıkmak için teknolojiyi kullanarak, akıllı ve rahat hayatın tadını çıkarın. Philips akıllı kilit DDL702 güvenlik, rahatlık, yüksek verimlilik, çevre dostu ve estetiği bir arada sunar ve hayatınızı kolaylaştırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir