Blog

Philips DDL702 görünür akıllı kilit, kapı dışındaki durumu izlemenizi sağlar.

Akıllı Kilit

Philips DDL702 görünür akıllı kilit, kapı dışındaki durumu izlemenizi sağlar.

“Bu durumu daha önce yaşadınız mı? Kapının önüne bırakılan paket birdenbire kaybolur veya birisi kapının önünden geçer. Peki, bu tür sıkıntılarla başa çıkmak için ne yapmalıyız? Son iki yıl içinde, kapı zili, kapı izleyici ve akıllı kilidi birleştiren bir video kilidi, halkın daha fazla ilgisini çekti. Yüksek çözünürlüklü bir lensle donatılmış ve mobil cihazlarla entegre çalışabilen bu ürün, uzaktan video görüşme deneyimi sunuyor, gerçek zamanlı dış mekan durumunu takip etmenizi sağlıyor. İstatistiklere göre, tüketicilerin %68.4’ü bir kamerayla donatılmış akıllı kilidin dış mekan durumunu uzaktan izlemek için faydalı olduğuna inanıyor. Bu makalede, Philips DDL702 görünür akıllı kilidin bu işlevlerini size daha detaylı bir şekilde açıklayabilir.

 

1: Yüksek çözünürlüklü görüntü, gerçek zamanlı izleme

Genellikle bir evin güvenliği sadece kendi yapısıyla değil, kilit güvenliği ile sağlanır. Genel olarak, geleneksel kapı izleyicileri için kapı zilini duyduğumuzda veya anormal bir ses duyduğumuzda sadece minik lens aracılığıyla durumu kontrol ederiz. Bunun dışında, gece yarısında koridor etrafındaki küçük görüntüleme, görüntü bozulması ve net olmayan görüntü gibi sorunlar da vardır. Ancak Philips DDL702 görünür akıllı kilidi, kapı izleyici, kapı zili ve akıllı kilidi birleştirir. 2MP çözünürlüğe sahip 120 derecelik geniş açılı bir lensle donatılmış olup ayrıca WIFI bağlantısını destekler. Uygulama ile bağlandıktan sonra, kullanıcı uzaktan kilit kayıtlarını ve PIN kodu bilgisini kontrol edebilir ve ayrıca “VIDEO” düğmesine tıklayarak dışarıdaki durumu görüntüleyebilir ve dışarıdan zorla kilitlemeyi etkinleştirebilir.

2: Uzaktan video görüşme, dış kapı otomatik kayıt

Eğer bir misafir evinize gelir ve evde kimse yoksa, misafir kapı zilini çalabilir, ardından kapı zili bildirimi uygulamaya gönderilir. Kullanıcı misafirle video görüşme yapabilir ve aynı anda dışarıdaki durumu kontrol edebilir. Misafirin kimliğini doğruladıktan sonra kullanıcı, misafirin girmesi için 30 dakikalık geçici bir şifre paylaşabilir. Ayrıca, DDL702 görünür akıllı kilit, dış mekan güvenliğini kolaylaştıran 10 ila 60 saniye arasında dış mekan videosunu otomatik olarak kaydedebilir ve böylece ziyaret bilgilerini kaçırmadan dış mekan güvenliğini sağlar. Hem yerel hem de bulut tabanlı bilgi depolamayı destekler ve daha yüksek gizlilik sağlar, böylece video ve veri kaybını ve sızmasını önler.

wifi akıllı kapı kilidi

3: PIR insan algılama, 24 saatlik akıllı koruma

Philips DDL702 görünür akıllı kilit, PIR insan algılama teknolojisini benimser ve bu, yapay zeka insan algılama algoritması ile eşleştirilmiş olup kapının dışında 3 metre içindeki anormal durumu 24 saat boyunca yakalar ve kaydeder. Ardından, bu bilgiler bulut şifreleme sunucusu aracılığıyla uygulamaya gönderilir ve gerçek zamanlı durumu bilgilendirir.

Video izleme teknolojisinin gelişmesi sayesinde, kapı izleyici, kapı zili ve kamera ile donatılmış akıllı kilitler, akıllı izleme ve çeşitlendirilmiş kilitleme ihtiyacına uygun hale gelmiştir. Hala dış güvenlik konusunda endişe mi duyuyorsunuz? Philips DDL702 görünür akıllı kilit, endişelerinizi gidermek için en iyi seçeneğinizdir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir