Blog

Kapının kilidini açmak için kayıtlı kişinin fotoğrafını kullanabilir miyim? Bunlar DDL709-FVP ile ilgili en popüler sorulardan biri

Son yıllarda, insanlar yaşam tarzlarını ve tüketim alışkanlıklarını değiştirdikçe, ev kalitesinde daha yüksek taleplerde bulunmaya başladılar. Ev güvenliğinin anahtarı olarak, akıllı kilit, yeni ev dekorasyonu ve eski kilit yenileme için ilk tercih olmuştur.

Philips DDL709-FVP yüz tanıma video kilidi, 3D yüz tanıma, uzaktan izleme, anormal dolaşım yakalama, iç mekan HD ekran ve diğer fonksiyonları bir araya getirir, hayatınızı pratik ve güvenli hale getirir. Birçok etkilenen kişi bunu satın almak istiyor.

Ancak, Philips DDL709-FVP yüz tanıma video kilidini satın almadan önce şu sorularınız olabilir:

1- Kapıyı açmak için bir resim kullanabilir miyim? Tabii ki hayır!

Yüz tanıma kilidinin temel amacı hızlı ve doğru açılış sağlamaktır. Philips DDL709-FVP yüz tanıma video kilidi, SenseTime binoküler tanıma teknolojisini benimser ve AMS sensörü ile eşleştirir. Kapı kilidinin 1 metre içine birisi geldiğinde, aktif radar yüz tanıma modülünü ek bir işlem olmaksızın çalıştırır. Yüz bilgisini tanıdığında, kapı açılır.

Ayrıca, çift kamera ile insan gözü görüntüleme sistemini simüle eden 3D stereo görüntüleme kullanır. Bu nedenle, yüz 3D verilerini zekice yakalayabilir. Makyaj ve gözlükler kolayca tanınabilir. Tanıma yalnızca gerçek insanlar için geçerlidir, hatta birisi resimleri veya videoları açmak isterse doğrulamayı geçemez. Yüksek düzeyde sahteciliğe karşı güvenlik sağlar.

 2- DDL709-FVP’nin geniş bir görüntüleme aralığı var mı?

Geniş açılı kamera, iç mekandaki HD ekran gerçek renkleri sunar, net kapı durumunu gösterir.

Geleneksel kapı gözetleyicileri bozuk ve belirsiz görüntüler gösterir. Koridor karanlık olduğunda daha da belirsiz olabilir. DDL709-FVP, 144°, 2MP geniş açılı kamera ve 4 inç IPS ekran ile donatılmıştır. Ekranın altındaki düğmeye tıkladığınızda, kapıyı açmadan kapı durumunu net bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Görsel etkisi, geleneksel kapı dürbününden çok daha iyidir. Bu, hem yaşlılar hem de çocuklar için kullanışlıdır.

Dijital Kilit

3- Dijital Kilit DDL709-FVP ile evde değilken kapı durumunu kontrol edebilir miyiz ? Tabii ki!

İç mekan ekranı ev yaşamımıza kolaylık ve güvenlik getirirken, akıllı telefon izleme dışarıdayken ev güvenliği konusundaki endişelerimizi alır.

DDL709-FVP uzaktan izlemeyi destekler. Nerede olursanız olun, mobil uygulama aracılığıyla kapı durumunu kontrol edebilirsiniz. Kapı kilidi anormal durumdaysa, kapı kilidi mobil uygulamaya zamanında bildirim gönderir. Dışarıdayken bile, 24 saat akıllı koruyucunun keyfini çıkarabiliriz.

DDL709-FVP, dahili bir PIR insan tespit cihazına sahiptir. Kapının dışında 3 metre içinde dolaşan biri varsa, kapı kilidi videoları yakalar ve bunları mobil uygulamaya yükler. Dedektif izleme, günün 24 saati güvenlik tehlikelerini önler.

4- DDL709-FVP’nin yeterli pil ömrü var mı?

DDL709-FVP yüz tanıma video kilidi, tam şarjdan sonra 2-3 ay sürecek olan 5000mAh lityum pil ile donatılmıştır.

DDL709-FVP’nin çeşitli düşünceli elektriksel tasarımları bulunmaktadır. Örneğin, AMS sensörü ile eşleşen SenseTime binoküler tanıma teknolojisini benimser. Yüz tanıma modülü, kilit uçundan birisi 1 metreden daha yaklaştığında çalışacak şekilde etkinleştirilir. Hem etkili hem de enerji tasarruflu bir yaklaşımdır. Mobil uygulama aracılığıyla ekran parlaklığını, ekran süresini, PIR insan tespitinin mesafesini ve süresini özelleştirebilirsiniz. Bu, gereksiz enerji israfını önler ve düşünceli ve insan odaklı bir kullanım sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir