Blog

Philips EasyKey 9300’ü tanıyalım, merak ettiğiniz her şey burada!

Yaşam standartlarının sürekli artmasıyla birlikte, yaşam kalitesini sürekli olarak araştırıyoruz. Akıllı telefonlardan akıllı evlere, akıllı teknoloji yaşamı değiştirdi ve kolaylaştırdı.

Hangi tür bir akıllı yaşamın keyfini çıkarıyorsunuz? Örneğin, dışarıdayken bile evdeki durumu anlayabilirsiniz. uzaktayken zil çalan biriyle anında video görüşmesi yapabilirsiniz. Akıllı teknoloji akıllı bir kilitle buluştuğunda neler olur?

Philips EasyKey 9300 ve Akıllı Kapı Ekran‘nin diğer markalardan sıyrılmasını sağlayan nedir? Bu makalede cevabı bulabilirsiniz.

Dijital Kilit

İçeriden Dışarıya, Teknolojinin Güzelliği

Philips akıllı kilit EasyKey 9300, temperlenmiş cam ve 3D taşlama ile donatılmış olup sertlik seviyesi yapay elmasın seviyesine ulaşır. Dayanıklı korozyon çinko alaşım malzemeden yapılmış olan silindir, güçlü çarpışma ve hasara karşı direnç kapasitesine sahiptir.

itme-çekme kolu benimser ve Siyah, Bakır olmak üzere iki renk seçeneği sunar. Basit ve şık tasarımı, yüksek değer ve yüksek kalite özellikleri ile kapıyı açarken akıllı teknolojinin getirdiği konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Dokunulduğunda açılan sezgisel parmak izi doğrulaması

Parmak izi sensörü itme-çekme kolu üzerinde yer almaktadır. Kolu tuttuğunuzda parmağınız doğal olarak sensöre düşer. Parmak izi doğrulamasını başarıyla tanıdıktan sonra doğrudan kapıyı itebilir ve açabilirsiniz.

Ayrıca, dokunma sensörü ve kızılötesi sensör ile donatılmıştır. Sensöre dokunduğunuzda ve kızılötesi sensör aynı zamanda engeli algılarsa, hemen kilidi açar. Dokunarak kapıyı açma konforu.

Otomatik kilitlenme, takıntılı bozukluklara veda edin

Philips EasyKey 9300, tam otomatik bir kilitleme benimser.
Kapıyı kapatırken kilit kendiliğinden çıkacak ve ekstra bir işlem yapmadan kapıyı kilitleyecektir. Kapı kilidin altında olduğunda, zamanında alarm verecek ve kilidi kapatmanızı hatırlatacaktır. Etkili ev güvenliği ile huzur içinde dışarı çıkabilir ve geri dönebilirsiniz.

Philips EasyKey 9300’ü Smart Door Viewer ile bağlamak, sonsuz olanaklar sunar.

Zeki bağlantı, gerçek zamanlı izleme

Philips Smart EasyKey 9300 ve Akıllı Kapı Ekranı ile bağlantılı olduğunda, birisi kapı ziline bastığında, nerede olursanız olun, uygulama aracılığıyla ziyaretçilerle uzaktan video görüşme yapabilir ve akıllı kapı izleyici üzerinden görselleştirebilirsiniz. Güvenliği onayladıktan sonra, uygulama üzerinden uzaktan kontrol edilerek tek dokunuşla kilidi açabilirsiniz.

Akıllı ev koruması, anormal durumda alarma geçme

Philips EasyKey 9300, akıllı kapı ekranı ile bağlandığında, akıllı kapı izleyici 24 saat boyunca silahlı olacaktır. Kilit veya gözetleme deliği sızdırılmış gibi algılandığında, zamanında alarm tetiklenecektir. Fotoğraflar ve videolar Buluta yüklenecek ve güvenlik riskini azaltabilen uygulamaya mesajlar gönderilecektir.

“Rahat, pratik ve güvenli yüksek kaliteli bir yaşam sunmak” vizyonuna bağlı kalan Philips EasyKey, her zaman orijinal hedeflerini korurken, yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Ayrıca, insanların hayatını daha güvenli ve kolay hale getiren akıllı kapı kilitleri geliştirmek ve yenilik yapmak için kendimizi adıyoruz. Teknolojiyi kullanarak hayatı kolaylaştırın, zekâ ile daha iyi bir yaşamın tadını çıkarın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir