Blog

Evinize hoş geldiniz, Philips akıllı kapı Ekranı!

Ön kapınızı daha akıllı hale getirmeye hazır mısınız? Philips Akıllı Kapı Ekranı ile tanışın, güzellik, minimalist tasarım ve kompakt özelliklerin bir birleşimidir. Kurulumu kolaydır ve lityum pil ile çalışır. Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duymaz, bu nedenle bazı kiracılar bunu tercih edebilir. Uygulama Philips EasyKey’dir, hatta uygulama basittir, kapı dürbününüzü adım adım ayarlayabilirsiniz.

Philips kapı dürbününün dört yerleşik mıknatısı, kurulumu ve sökülmesini kolaylaştırır. Güçlendirilmiş kablo sayesinde ürün daha dayanıklı olabilir. Philips kapı dürbünü ile diğer ürünler arasındaki en büyük fark yüksek kaliteli ses ve video deneyimidir. 170 derecelik izleme açılı lensi bulunan dürbün, yüksek miktarda ışık emebilir. 4 parlak kızılötesi tamamlayıcı ışık ve profesyonel bir kızılötesi lamba gölgesi ile birlikte büyük bir geniş açılı HD gece görüş sunar. HD sensör ve IR-CUT filtresi daha iyi bir deneyim sağlar. 2MP (1080P) video çözünürlüğü günlük kullanım için yeterlidir. 5 inç IPS çoklu dokunmatik ekran her şeyi harika gösterir. Etkileşimli tasarım, çocuklar ve yaşlılar için kullanımı kolaydır.

Akıllı Kapı Kilidi

Uygulamanın ayarlarında, Philips kapı Ekranı Philips EasyKey 9300 ile eşleyebilirsiniz. Birisi kapınızın zilini çaldığında, uygulama üzerinden her zaman ve her yerde gerçek zamanlı video sohbeti başlatabilirsiniz. Philips kapı dürbünü, PIR kızılötesi sensör ve yapay zeka insan vücudu algılama algoritması ile donatılmıştır. Sadece şu anda kapınızın önünde kimin olabileceğini izleyebilirsiniz, aynı zamanda uygulama veya kapı dürbünü üzerindeki tarihli uyarıları ve kayıtları da gözden geçirebilirsiniz. 15 günlük şifreli bulut depolama mevcuttur. Şifrelenmiş özel bir sistemle güvenlik sağlanır.

Philips EasyKey 9300’de anormal bir alarm meydana geldiğinde, kapı dürbünü fotoğraf ve videoları bulut sunucusuna yükler ve uygulamaya gerçek zamanlı bildirim gönderir. Bu bazı durumlar için son derece kullanışlıdır. Bunun üzerine, yoğun gövde tasarımı ve dahili anti-müdahale sensörü sayesinde, internetle anormal bir bağlantı kesilmesi algılandığında, yabancıları uyaracak bir sinyal gönderir ve ailenizi hatırlatır, uygulamaya gerçek zamanlı bildirim gönderir.

Yeni ufuk, yeni deneyim ve yeni bir yaşamın başlangıcı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir