Blog

Philips Easykey’inizin Fark Yaratan Özellikleri

elektronik kilit

Son yıllarda, akıllı güvenlik ekipmanları, teknolojinin gelişmesi ve güncellenmesi ile  günlük hayatımızda büyük bir evrim geçirdi. Ve akıllı kapı kilidi, bir ev bekçisi olarak, aile güvenliğini koruma konusunda daha fazla müşteri çekmeye başladı.

Ancak, bir akıllı kilit yalnızca tek bir cep telefonu hesabına mı bağlanabilir? Aile üyemiz akıllı kapı kilidine bağlı değilse, bu, APP’deki kapı kilidi kayıtlarını kontrol edemeyecekleri anlamına mı gelir? Sistem, gerçek zamanlı dış kapı durumunu diğer aile üyeleriyle paylaşabilir mi?

EasyKey APP’de kapı kilidi işlevini paylaşmayla ilgili yukarıdaki sorular için, Philips görüntülü akıllı kapı kilidi DDL702-1HW size bir cevap verebilir.

 

Akıllı kapı kilidi, güvenlik cihazları arasında yalnızca giriş seviyesinde bir rol alır. Güvenlik nedeniyle, akıllı bir kapı kilidi yalnızca bir cep telefonu hesabına bağlanabilir. Ancak, Philips DDL702-1HW görüntülü akıllı kapı kilidinin, kapı kilidi fonksiyonunu paylaşmayı desteklediğini belirtmekte fayda var. Yani, yetkili kullanıcılar her zaman ve her yerde dış kapı durumunu ve kapı kilit bilgilerini görüntüleyebilir. Bir akıllı kilidin yetkili kullanıcılar tarafından aynı anda kapı kilidi durumunu çevrimiçi olarak kontrol edememesi sorununu böylelikle ortadan kalkar. Bunun için gereken adımlar aşağıdaki şekilde verilmiştir.

Cep telefonunuz Philips EasyKey’e bağlandıktan sonra, Philips EasyKey APP — [Cihazı paylaş]– [Yeni bir hesap davet et] — [Telefon hesabı] — Telefon numarasını girin (Kayıtlı bir hesap olmalı) Philips EasyKey App) — [Sonraki] — [Başarılı]

Başarılı bir davetten sonra, yetkili kullanıcı hangi fonksiyonları kullanabilir?

Uzaktan çevrimiçi, gerçek zamanlı izleme

Philips DDL702-1HW görüntülü akıllı kapı kilidi, akıllı kapı kamerası, kapı zili ve kapı kilidi fonksiyonlarına sahiptir. Yalnızca 2 milyon pikselden fazla çözünürlüğe sahip, 120° geniş açılı bir lensle sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda Wi-Fi bağlantısını da mevcuttur. Başarıyla yetkilendirildikten sonra, yetkili aile üyelerimiz kapı kilidi bilgilerini ve uyarı kayıtlarını APP üzerinden rahatlıkla kontrol edebilirler. Ayrıca, aile üyelerimiz tek bağlı kullanıcı olmasa da, video fonksiyonu sayesinde gerçek zamanlı dış kapı durumunu da öğrenebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir