Blog

Philips DDL709-FVP’nin bu potansiyel işlevlerine annem bile bayılıyor!

Günlük kullanım için ev güvenliği ekipmanı olarak, Philips DDL709-FVP yüz tanımalı parmak izli kilit, yaşamı rahat ve güvenli hale getiren kullanışlı ve etkili bir kilidin deneyimini sunar. Yüz tanıma, uzaktan izleme, akıllı alarm vb. gibi birçok işlevin yanı sıra, DDL709-FVP’nin hangi diğer potansiyel işlevleri anneniz tarafından beğenilebilir?

İnsan Tanıma: DDL709-FVP’nin insan tanıma işlevi vardır. Anormallik durumu ortaya çıktığında alarm vermek için hazırda bekler. Bu işlev kapının önünde bir haberci gibi rol oynar. Anormallik durumunda, DDL709-FVP videoyu yakalar ve mobil uygulamaya yükler, güvenlik tehlikelerini zamanında alarm vermek için kullanılır.

Dar bir koridor nedeniyle birisi kapı önünde uzun süre kalırsa, kilidin ardışık dolaşım alarmını tetikler mi? Endişelenmeyin! Mobil uygulama aracılığıyla algılama hassasiyet seviyesini dinamik olarak ayarlayabilirsiniz. Bu sadece kapı dışındaki koridor çok dar olduğunda alarmı etkili bir şekilde azaltmaz, aynı zamanda belirli bir güç kaybını önler. Ayrıca, algılama mesafesi 1-3m arasında özelleştirilebilir, dolaşma süresi ise 10-60s arasında özelleştirilebilir

Kullanım:

Philips EasyKey Plus’u açın ve “ayarlar” seçeneğini belirleyin;

Arayüzde aşağı kaydırın, “video ayarları” ve “dolaşım alarmı” seçeneğini belirleyin;

Dolaşım alarmını açın, ardından “algılama mesafesi” ve “dolaşım süresi”ni ayarlayabilirsiniz.

Güvenlik düşünülerek, Philips ağ akıllı kilidi, bir ev güvenlik cihazı olarak yalnızca bir hesapla bağlanabilir, aynısı DDL709-FVP için de geçerlidir. Bu, ailenin kapı durumunu göremeyeceği anlamına mı gelir? Bu doğru değil! DDL709-FVP, cihaz paylaşımını destekler. Yani aile üyeleri, mobil uygulama aracılığıyla kapı durumu, kilidin durumu, alarm kayıtları vb. gibi bilgilere erişebilirler.

Dijital Kilit

Dahası, birisi kapı zilini çaldığında, paylaşılan hesaplar da kapı zili bildirimlerini gerçek zamanlı olarak alabilirler. Bildirimlere tıklamak, ziyaretçilerle iki yönlü sesli iletişim kurmanızı sağlar. Akıllı izleme ile eş zamanlı olarak çevrimiçi olma, kapı güvenliğinin sınırlarını ortadan kaldırır.

İşlemler:

Philips EasyKey Plus’u açın ve “paylaş” seçeneğini belirleyin.

“Hesap ekle” yi tıklayın, hesap numarasını (telefon numarası) doldurun ve adı belirtin, ardından “Ekle” yi tıklayın.

Paylaşılan hesapların, Philips EasyKey Plus uygulamasına yetkilendirilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Yetkilendirme aldığınızda, ana hesap yetkilendirmeyi kaldırmadıkça kalıcı olarak etkilidir. Yetkilendirilmiş hesap numaralarına bir sınırlama yoktur, bu nedenle ailenizin ihtiyaçlarını karşılayabilir.

DDL709-FVP’nin arka rozeti çok amaçlı bir düğme ile donatılmıştır. “AÇ” düğmesi kapıyı açmak için kullanılırken, “KAPAT” düğmesi kapıyı kilitlemek için kullanılır. Ancak insanların KAPAT düğmesine uzun süre basılması durumunda kilitlenme durumu oluşur.

Kilitlenme durumunda, ön rozeti elektriksel işlevi kilitlenir ve düzenli parmak izi ve PIN kodu kullanılamaz. Yalnızca ana PIN kodu veya mekanik anahtarla kilidi açarak kilitlenmeyi kaldırabilirsiniz. Ev güvenliğinizi iki katına çıkarın. Ayrıca, AÇ ve KAPAT düğmelerine aynı anda uzun basarak iç mekanı tetikleme kilidini açma veya kapatma işlevini etkinleştirebilirsiniz. Bu, ailelerin farklı özelleştirilmiş ihtiyaçlarını karşılamak ve akıllı ve ideal bir ev sunmak amacıyla yapılmıştır.

Yaşlılar çağın gerisinde kaldı ve akıllı kilidi kullanmaya alışkın değiller mi? DDL709-FVP tam olarak istediğiniz şeydir! İnsan sesli uyarı, dil değiştirme seçeneği, karmaşık işlemlere gerek olmadan yaşlılar ve çocukların kullanımı için kolay ve zamanında kilidin durumunu hatırlatır. Eğer akıllı kilit düşük güç durumunda ise, kilit sesli bir uyarı gönderir: “Pil düşük, lütfen pili değiştirin.” Kapı kilitleme başarısız olursa, akıllı kilit “kapı açık” uyarısı gönderir.

Ses seviyesi kesinlikle mobil uygulama aracılığıyla ayarlanabilir.

Philips EasyKey Plus’u açın, “ayarlar”ı tıklayın

Arayüzde aşağı kaydırın ve “kapı kilidi modu” ve “Ses ayarları”nı seçin

“Sessiz”, “düşük ses” veya “yüksek ses”i seçin.

“Akıllı kilidimi şarj etmek için bir gün boyunca taşınabilir şarj cihazımı kullandım, neden hala enerjisi bitmiş?” Gerçek şu ki, acil durum güç bağlantı noktası akıllı kilidin enerjisi bittiğinde acil güç kaynağı olarak kullanılır, ancak taşınabilir şarj cihazı akıllı kilidi şarj edemez.

Bu nedenle, kapı kilidi enerjisi tükenirse, Li-polimer pilini çıkarmanız, USB ile pilinizi şarj etmeniz ve ardından tekrar takmanız gerekecektir. Bahsetmekte fayda var ki, acil durum güç bağlantı noktası RES düğmesi ile birden çok kullanılır. Kapı kilidi sistemi çöktüğünde, bu bağlantı noktası üzerinden kilidi sıfırlamak için taşınabilir şarj cihazını bağlayabilirsiniz. Bir telefonu sıfırlama gibi, kaydedilmiş veriler kaybolmaz.

Potansiyel işlevleri “açın” ve kilidin özgürlüğünü gerçekleştirin. Philips DDL709-FVP video kilidi, ev ile dış dünya arasındaki önemli bir sınır olarak, konfor, güvenlik ve rahatlık sağlama konusunda benzersiz avantajlara sahiptir. Ev güvenliğinizi akıllı izleme ile kontrol etmek sizi her an rahatlatır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir